IFES надає підтримку представникам медіа та ключовим урядовим установам

Медіа відіграють ключову роль у забезпеченні прозорого регулювання грошей у політиці, а також заохоченні активного просування важливих реформ. Разом із громадянським суспільством, медіа виконують важливу функцію – інформування громадян про впровадження реформи політичних фінансів в Україні, що також включає в себе інформацію про діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та вимоги до подання фінансової звітності політичними партіями.

У рамках підтримки українських медіа у цій сфері, 13 березня 2017 року IFES провів тренінг з комунікаційних стратегій та взаємодії з відділами зв’язків з громадськістю для представників медіа, НАЗК та Центральної виборчої комісії (ЦВК). Серед учасників були переможці конкурсу медіа матеріалів на тему реформи політичних фінансів та виборчої реформи, що проводився IFES восени 2016 року. Цей конкурс мав на меті покращити висвітлення виборчої реформи та реформи політичного фінансування українськими медіа, підвищити інтерес до цієї тематики та покращити її розуміння громадянами. Конкурс проводився у двох головних категоріях: письмові матеріали (статті, пости в блогах та інтерв’ю) та аудіо-/відеоматеріали (теле- або радіопрограми, інші аудіо- та відеоматеріали).

Цей тренінг є одним із компонентів комплексного підходу до покращення комунікації між українськими медіа та ключовими установами – зокрема, ЦВК та НАЗК, а також посилення спроможності медіа якісно висвітлювати питання у сфері виборів та політичних фінансів за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та Посольства Великої Британії в Україні.

Calendar

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Accessibility