IFES провів семінар BRIDGE з політичного фінансування

25-27 січня 2017 року IFES провів триденний семінар з політичного фінансування за методикою Розбудови ресурсів у сфері зміцнення демократії, врядування та виборів (BRIDGE) – програми професійного розвитку, що може бути адаптована до контексту різних країн та сфокусованої, переважно, на виборчих процедурах. Захід проводився у приміщенні Центру управління навчанням учасників виборчих процесів (Тренінгового центру), заснованого IFES спільно з Центральною виборчою комісією (ЦВК). У семінарі взяли участь 11 представників політичних партій, шестеро представників громадянського суспільства, п’ятеро представників ЦВК та троє – Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Метою заходу було сприяння більш тісному співробітництву і координації дій у питанні боротьби з політичною корупцією між ключовими зацікавленими сторонами у сфері політичного фінансування – НАЗК, ЦВК, громадянським суспільством та політичними партіями.

Учасники семінару мали змогу покращити свої знання ключових аспектів політичного фінансування, зокрема обмежень на внески та витрати, звітності, ефективного застосування санкцій, а також ознайомилися із міжнародними стандартами та найкращими практиками у сфері регулювання політичних фінансів.

Тренінг проводився трьома сертифікованими тренерами BRIDGE – Менеджером проекту IFES Україна Юлією Шипіловою, Директором Тренінгового центру Євгенією Павловською та Координатором тренінгів Тренінгового центру Євгеном Крікополо та, разом із напівакредитованим тренером BRIDGE і експертом з політичного фінансування IFES Україна Альоною Шешенею.

Calendar

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Accessibility