Заява за результатами тижня заходів IFES, присвячених урегулюванню виборчих спорів

Система врегулювання виборчих спорів, що використовується у країні, має бути прозорою, збалансованою та ефективною. Розробка цієї системи та її застосування мають гарантувати справедливість, підзвітність та впевненість у результатах виборів. Попри те, що з моменту здобуття Україною незалежності було досягнуто неабиякого прогресу у питаннях урегулювання виборчих спорів, ця система й досі потребує вдосконалення.

З 13 по 17 березня 2017 року у Києві Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) було проведено ряд заходів та зустрічей, метою яких було обговорення порядку врегулювання виборчих спорів в Україні та пошук можливих рішень та заходів, що сприятимуть його покращенню.

У цих заходах, серед яких також були дві відкриті лекції – «Ієрархія законів» (відео лекції українською та англійською мовами) та «Міжнародні стандарти вирішення виборчих спорів» (відео лекції українською та англійською мовами), – взяли участь представники політичних партій, громадянського суспільства та наукової спільноти, а також провідні експерти, судді та члени органів адміністрування виборів. Активним учасником обговорень протягом цього тижня був Чад Вікері, Директор Центру прикладних досліджень і навчання IFES, один з провідних світових експертів у питаннях урегулювання виборчих спорів. Ключовою подією тижня став експертний круглий стіл «Міжнародні стандарти та українські практики щодо урегулювання виборчих спорів» (відео заходу українською та англійською мовами), організований IFES спільно із Венеціанською Комісією Ради Європи.

Ці заходи є складовою спільних зусиль IFES, спрямованих на зміцнення демократичного прогресу в Україні, які підтримуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерством міжнародних справ Канади та Посольством Великої Британії в Україні.

IFES Ukraine Statement on Outcome of the EDR Week v1 2017-04-14 Ukr

Завантажити

Calendar

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Accessibility