Підтримка демократичного розвитку в Україні.

IFES Ukraine

The International Foundation for Electoral Systems

ЦВК запустила новий веб-сайт

3 вересня 2019 року Центральна виборча комісія (ЦВК) запустила новий веб-сайт, доступний за посиланням – https://www.cvk.gov.ua/.

Новий сайт був розроблений для забезпечення ефективнішої комунікації ЦВК з основними цільовими аудиторіями, а саме: громадянами, політичними партіями, кандидатами, спостерігачами та медіа. Сайт стане головним інформаційним ресурсом про діяльність Комісії, вибори в Україні та виборче законодавство.

Новий адаптивний до всіх мобільних пристроїв сайт допоможе налагодити ЦВК двосторонню комунікацію, дозволяючи користувачам подавати заяви та скарги.

На відміну від попередньої версії сайту, розробленої ще в 2004 році, новий ресурс також буде доступний англійською мовою.

Протягом наступного місяця сайт працюватиме в тестовому режимі, що дозволить користувачам зробити свій внесок у покращення ресурсу. Відгуки про сайт можливо надсилати на електронну адресу post@cvk.gov.ua.

Новий сайт ЦВК був розроблений за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) і є частиною широкої програми допомоги ЦВК, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), британською допомогою від уряду Великої Британії та Міністерством міжнародних справ Канади.

Дізнатися більше про сайт можливо з офіційного повідомлення ЦВК за посиланням.

Accessibility