Підтримка демократичного розвитку в Україні.

IFES Ukraine

The International Foundation for Electoral Systems

IFES провела Виборчу школу для представників та представниць громадянського суспільства

4-7 листопада Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) провела щорічну Виборчу школу для представників громадянського суспільства, місцевої влади та науковців. Цього року вона була присвячена темі виборчих систем та представництву жінок у політиці.

Протягом чотирьох днів навчання 24 учасники та учасниці розглянули наступні питання:

  • виборчі системи, що є найбільш сприятливими для жінок;
  • існуючі бар’єри щодо участі жінок у політиці;
  • механізми забезпечення рівних можливостей участі чоловіків та жінок у політиці;
  • стратегії заохочення участі жінок у виборчому процесі;
  • існуючі законодавчі ініціативи щодо посилення ролі жінок у політичному житті в Україні;
  • як ефективно провести адвокаційну кампанію на користь реформи виборчого законодавства.

 

За час інтенсивного навчання учасники та учасниці школи навчились інтерпретувати і аналізувати виборче законодавство та розвинули навички, необхідні для вирішення таких питань, які можуть виникнути різних етапах виборчого процесу, на законодавчому рівні.

Домані Анастасія Єва, членкиня Координаційної Ради ТрансКоаліції СЄЦА

“Це дуже насичена школа. І таке враження, що я пройшла 10 класів за 2 дні. Моє найбільше відкриття, що немає універсальної виборчої системи для всіх країн і кожна країна на різному етапі свого розвитку використовує одну виборчу систему, а потім може поміняти на іншу, більш доцільну в даний момент”.

Ірина Твердохліб, начальниця відділу по роботі з людьми з інвалідністю, Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”

“Знання дають силу. Ми не навчені вчитися. Ми звикли до того, що якщо нам щось сказали – воно таке й повинно бути. На рівні відчуттів ми розуміємо, де йде дискримінація,  а як від неї захиститись – ми не розуміємо. І саме ці знання, що я отримала під час Виборчої школи дають отой захист. Стоп! Я маю право!”

Accessibility