Підтримка демократичного розвитку в Україні.

IFES Ukraine

The International Foundation for Electoral Systems

Навчальна поїздка з громадянської освіти в США

З 3 по 11 листопада 2018 року група з чотирьох українських студентів та одного викладача взяли участь у навчальній поїздці IFES з громадянської освіти до Вашингтону, округ Колумбія. Ці студенти, разом із 800 студентами з усієї України, вивчають університетський курс IFES з громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики». Курс було розпочато у 8 університетах України у 2018 році, і процес залучення більшої кількості університетів триває.

Під час навчальної поїздки група з України мала нагоду поспостерігати за днем виборів, а також зустрітися з представниками місцевих ЗМІ, організацій громадянського суспільства та Конгресу. Окрім цього, українська делегація здійснила візит до Коледжу Нью-Джерсі, де місцеві студенти та викладачі поділилися своїм досвідом активної участі у процесах змін в університеті та на кампусі, а також тим, як вони реалізовують інклюзивну освіту.


Після закінчення візиту, учасники організували низку подій у своїх університетах, на яких вони ділилися своїми враженнями та досвідом, здобутими під час навчальної поїздки. Підсумовуючи свої враження, вони писали: «Суть демократії полягає не у прямому голосуванні та участі у виборах, а перш за все у захисті прав людей».

Accessibility