Підтримка демократичного розвитку в Україні.

IFES Ukraine

The International Foundation for Electoral Systems

Подяка за співпрацю членам Центральної виборчої комісії

Київ, 18 вересня 2019 року. IFES Україна вдячна за співпрацю членам Центральної виборчої комісії (ЦВК). Повне оновлення складу Комісії відбудеться після проведення двох важливих загальнонаціональних виборів, які були визнані міжнародними та національними спостерігачами такими, що відповідали демократичними стандартам, та під час яких були дотримані основні свободи. Зусилля попереднього складу ЦВК щодо забезпечення цивілізованого переходу влади в Україні не залишилися непоміченими.

 

Посольство США в недавньому повідомленні в мережі Твіттер позитивно оцінило орган адміністрування виборів за неупереджене та успішне проведення президентських і парламентських виборів 2019 року.


«Попри обмеження в часі, Центральна виборча комісія (ЦВК) адмініструвала позачергові вибори технічно ефективно, затвердила основні процедури і правила в строки обумовлені законом та подолала виклики спричинені строками і процедурами закупівель.»

Міжнародна місія зі спостереження за виборами ОБСЄ/БДІПЛ, Європарламенту та парламентських асамблей ОБСЄ та НАТО
Заява про попередні висновки та результати, 22 липня 2019 року

«ENEMO зазначає, що ЦВК працювала оперативно та ефективно в організації виборчого процесу в умовах жорсткого календаря та стислих строків проведення виборів. Засідання здебільшого були відкритими для громадськості, акредитовані спостерігачі могли потрапити на засідання, а місцеві громадські організації вели прямі трансляції. Офіційні постанови, прийняті ЦВК, були своєчасно розміщені на офіційному веб-сайті комісії.»

Європейська мережа організацій зі спостереження за виборами (ENEMO)
Заява про попередні висновки, 23 липня 2019 року

 

Ми можемо з упевненістю сказати, що для нас було великою честю співпрацювати з ЦВК, її головою Тетяною Сліпачук, членами Комісії та високопрофесійним персоналом впродовж цього року. IFES за підтримки міжнародних партнерів продовжить надавати довгострокову технічну допомогу для вдосконалення виборчих процесів та для подальшого демократичного розвитку в Україні. IFES готова тісно співпрацювати з новою ЦВК та її головою з тим, аби в Україні й надалі проводилися професійні, прозорі вибори з належним рівнем адміністрування.

Accessibility